Yeşim Salkım: Demet Akalın’ı başarısız bulmuyorum. Ama neye göre, göreceli bir kavram


587
12 shares, 587 points

Yeşim Salkım Jülide Ateş’in “40” isimli programının konuğu oldu. Demet Akalın’ı başarısız bulmuyorum. Ama neye göre, göreceli bir kavram. Türkiye’nin bir numaralı yapım şirketi ile çalışıyorsan ve o yapım şirketi her konuda seni destekliyorsa, Youtube’da da işlerin nasıl döndüğünü ve bazı şeylerin parayla satın alındığını biliyorsan, radyo kanallarını her gün arayıp da ısrarla ‘Bu şarkıyı günde on kez çalacaksınız’ diyen bir yapımcın varsa, tabii altın plak, altın ödüller, pırlantalar alırsın. O zaman Leman Sam’ı nereye konumlandıracağız. Leman Sam başarısız bir kadın mı? Ben başarı olarak ne kadar tık aldığına bakmıyorum.

Yeşim Salkım: Demet Akalın'ı başarısız bulmuyorum. Ama neye göre, göreceli bir kavram


Paylaş:

587
12 shares, 587 points

Yorum

  1. Ben buna çağına ayak uydurmak derim eğer ona buna sataşmaktan başka bişeyle anılmak istiyosa Yeşim salkıma da tavsiye ederim madem yöntemleri biliyo adını Gülben’den serenden başka yaptığı işlerlede duymuş oluruz..!!

  2. Haklı. Zaten gerekli gereksiz şeye salça olan, kimseyle iyi anlaşamayan, prim icin yerli mal övüp donuna kadar yurtdışından giyinen, daha kendi dilini doğru düzgün yazamayıp bir de üzerine küfürler sallayan, milletin şöyle bi dönemde yiyecek ekmeği yokken tek eksiği oymuş gibi bahçesine kebapçı getiren görgüsüz biri olduktan sonra başarılı olsan ne olur olmasan ne olur zaten…

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın