Yaklaşık 10 yıldır Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ad…


584
11 shares, 584 points


Yaklaşık 10 yıldır Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği adına bastırılan Şehitler Takvimi, bu yıl AKP’li Afyonkarahisar Belediyesi’nce belediye adına bastırılıp dağıtıldı. Takvimde Türk Bayrağı yerine Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in fotoğrafın olmasına tepki yağdı.

 kaynak: http://instagram.com/p/B76fAvIpih9


Paylaş:

584
11 shares, 584 points

Yorum

  1. Afyonlulara az bile kusura bakmasınlar? Tek anlamadığım şey bu işin partisi yok arkadaşlar cebimizde çalıyorlar hangi prati gelirse gelsin göz yumak olmaz göz yumulduğunda daha beterleri oluyor garibin fakiirn fukuranın hakkı kadar alın teriyle eşek gbi çalışıp ödediğimiz vergilerle birileri kendi egolarını tatmin ederken, aileleri en güzel hayatı yaşarken malf siyasi parti düşkünlüğü yüüznden emeğinizin çalınmasına izin veriyoraunuz kim olursa olsun kardeşiniz dahi olsa emeğinizi çalsa eminki o göz yummazsınız o zaman neden? Başkalarına yummuyorsunuz?? Bunun artık partisi yok baktın partin çalıyor araştır bak sorgula sadece bakman yaşaman emeğine bakman ve onların yaşantılarına bakman yeterli olacaktır buralarda a nın b bın pisliğini savunma yeter!!!!!

  2. insanları kandırmak, kandırıldığına inandırmaktan daha kolaydir.
    Sı-fır-la-dı-nız-mı cümlesini duyup tepki vermeyen halk takvim için kılını kıpırdatmaz.

  3. Evet bunların hepsi aynı medyayı çok seviyorlar bir botlara kendi fotoğraflarını dolduracak larına şirketlere reklam için verseler belediye kasasına para girer fakat bizim vergilerimizle posterlerini basıp basıp As yolla Reklam panolarına artık şaşırmıyorum ????????

  4. Ya neden sasirdinizki akpe bb MV hepsi türk ve Türklük dusmanlaridir hepsi Arap sevicidir alışın artık bunlara üzücü ama yapcak bişey yok ülke elden gittimii anliycak ???? lar..

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın