ÜMİT MARTİN DEMİRAY, BABASI VEFAT ETMİŞ | 1979’da Almanya – Münih’de dünyaya gel…


584
11 shares, 584 points

ÜMİT MARTİN DEMİRAY, BABASI VEFAT ETMİŞ | 1979’da Almanya – Münih’de dünyaya gelen Ümit Martin DEMİRAY’ın 40 senedir görmediği babası Kadri DEMİRAY’ın vefat ettiği ortaya çıktı!

ÜMİT MARTİN DEMİRAY, BABASI VEFAT ETMİŞ | 1979'da Almanya - Münih'de dünyaya gel...


kaynak


Paylaş:

584
11 shares, 584 points

Yorum

  1. Çok üzüldüm ???? bi yandanda işte türk kanı budur dedim alman gibi büyüsede kanı türkiyeyi çekmiş! maalesef alman aileye verilip yetiştirilen çocuklar çok almanyada ????

  2. Ya ne kadar bos islerle ugrasiyoruz yani basinda kardesini babasini unutmus insalar birbirinden kopmus on cocugu olan insanlar evlatlari tarafindan terkedilmis akrabalar birbirinden kopmus simdi alamanyalardan gelen veya avusruralyadan gelenlere sarilip tiyatro oynuyoruz cok yapmacik

  3. Anlamadigim şey babasının mezarını yaptırmamışlar oğlu var ona düşer demiş kim dediyse hangi hacı hoca öyle birşey yok hadi oğlu gelmeseydi bulmasaydı o mezar yapilmiyacakmiydi bende yurt dışında yaşıyorum anneannem öldü gittim yabancı biri kim olduğu belli değildi gayrı muslum dediler kayalardan denize düşmüş genç kız dediler getirip gömdüler o an çok üzüldüm.kimsesi yok diye anneanneminde o kişininde mezarını yaptırdım elimden geldiği kadar ..sonra eş dostları gelmiş onlarda yaptırmış..

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın