“Ucuz Vatandaş” @ilkerkaragozfox yazılı basının gündemini yorumluyor. #ÇalarSaat…


587
11 shares, 587 points


“Ucuz Vatandaş” @ilkerkaragozfox yazılı basının gündemini yorumluyor. #ÇalarSaat

 kaynak


Paylaş:

587
11 shares, 587 points

Yorum

  1. Yahudi ve Hristiyan bop eş başkanı rte olduğu sürece Türkiye’ye huzur ve refah yokk. Türkiye’yi bitirdi. Suriyeliler nargile üflerken, 60 70 yaşındaki insanlar torununa bir şeyler verebilmek için çalışmak zorunda kalıyor.

  2. @ilkerkaragozfox Siz Haberleri Sunarken… Biz Dinlerken… Yüreğimiz Kanıyor…. Sistem Sorumsuzluğu Getirdi… İnsanlar Kör Oluyor… Çiftçi Ağlıyor… Doğa Ağlıyor… Sular Ağlıyor… İnsanlar Zamlardan Yarı Aç Yarı Tok… Ödeyemeyene Gecikme Zammı… Zam İçinden Zam Çıkıyor… Elime Megafon Alıp İmdattt Diye Bağırasım Var… #madeinturkey Öylemi….

  3. Günaydın, kısa dönem askerlik yapanlar için bir önerim var. Ordumuz bu dönem içinde askerlerimize etkin afet eğitimi verilebilir. Sel, deprem vb. Durumlarda ne yapılması gerektiğine ilişkin ordumuz askerlerimizi eğitebilir ve Afad gibi kurumlarımızdan destek alınabilir diye düşünüyorum.

  4. Çin haberlerini neden paylaşmıyorsunuz?? Bir sürü insana virüs bulaşmış ve o insanlar kalkıp Türkiye’ye rahatçaaa giriş yapılabiliyor. Devlet nerede iptal edilmiyor mu gelişleri ?

  5. Bugün bozdura bozdura harcayamadigim emekli maaşını aldığımda günde 1,5 simit parasına tekabül eden rakamla karşılaştım,emekliyim,almış olduğum maaşın yarışı kiraya diğeri ise Kredi ve kartlara gidiyor,iş arıyorum,yaşlı olduğum için kimse ise yanasmiyor,doğalgaz,elektrik,şu,telefon,pazar,yolparasi,onları saymıyorum,enflasyon paketine dahil değil çünkü,bizi bu hallere dusurenlere gerekli olan cevabı biz emekliler,işçiler,köylüler,esnaflar,olarak sandıkta cevap vereceğiz,devrim şehitleri uğur mumcu,Gaffar Okan,hirant dik,isaygi ve minnetle aniyoruz

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın