Survivor’da sular durulmuyor, Barış ve Yasin yarış alanında kavga etti


568
10 shares, 568 points

SURVİVOR’da sular durulmuyor. Tv 8’in ilgi ile izlenen yarışma programı Survivor’da ortalık karıştı. Yasin ve Barış birbirini yumrukladı. Ekranların boş olmasıyla reytinglerde adeta fırtınalar estiren Survivor Nisa ve Sercan “ilişkisinden” sonra şimdide bir kavgayla yine gündemde.

Son zamanlarda dondurma olayı ile gündemden düşmeyen ve daha önce Ünlüler takımında yarışan Barış ve geldiği günden beri olay olan ve son olarak Evrim’e olan tavırlarıyla Acun Ilıcalıyı kızdıran Yasin yarış alanında kavga etti. Yeni yayınlanacak bölümde izleyeceğimiz kavga şimdiden gündemi karıştırdı ve akıllara acaba birisi diskalifiye olacak mı sorularını getirdi. Sizce kim haklı görünüyor ? Sizce diskalifiye olur mu ? Olursa kim olur ?Paylaş:

568
10 shares, 568 points

Yorum

  1. Şu yapmacık yasini neden kimse yazmıyor cesaret mı edemiyor anlamadım hicbir ise yaradığı yok ayrıca bu ünlülerin özellikle geçerken uğramış gibi hali olan mertin gönüllülerin her konuşmasına özellikle barışın konuşmasında alay eder gibi o guluslerine sinir oluyorum

  2. Yasin çıksın artık kendini birşey zannediyor sürekli birilerine sataşıyor. Yarışmalara bu tarz kişilere alınca kötü örnek oluyorlar. Artık yasin i hiç bir yarışmada görmek istemiyorum

  3. Kazandiklari zaman baris “yasinle bir birimizi cok yanlis anlamisiz karsilikli konustugumuzda cok iyi anlastigimizi fark ettik ” diye nameleri dokerken “oyun kaybettiginde gorcez ne kadar iyi anlastiginizi” dedim ..ve sonuc ..😊 bence barisi bi an once elesinler sayi kaybettiginde gozu bisey gormuyo ..

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın