Sözcü yazarı ve vergi uzmanı Nedim Türkmen, Kızılay’ın Ensar Vakfı’na Başkentgaz…


586
11 shares, 586 points


Sözcü yazarı ve vergi uzmanı Nedim Türkmen, Kızılay’ın Ensar Vakfı’na Başkentgaz şirketinden aldığı yaklaşık 8 milyon doları bağışlamasını ‘hile’ olarak tanımladı

 kaynak: http://instagram.com/p/B77w0MQpDpJ


Paylaş:

586
11 shares, 586 points

Yorum

  1. Diyelim ki bağış yaparsanız vergi muafiyeti var, neden ensar vakfı ulan? Başka vakıflarda var, Türk eğitim vakfına bağışlayın, ya da insanlara yararı olacak vakıflara. Ensar vakfının Allah belasını versin. Onu savunanlarında.

  2. Kızılaya düzenli olarak kan bağışı yapıyordum ama bizim bağışladığımız kanları parayla sattıklarını öğrendiğimden bu yana yapmıyorum. İhtiyacı olan kişiye direkt bağış yapmayı tercih ediyorum artık. İnsanlar hayatta kalmaya çalışıyor bu nasıl bir şerefsizlikti ki insanların yardım için bağışladığı kanı parayla satıyorsunuz. İstismarcılara tecavüzcülere bağış yapıyorsunuz lafa gelince de en iyi müslüman sizsiniz dini kimseye bırakmıyorsunuz.

  3. Tam bir skandal.Böyle bir sahtekarlık gelişmiş bir ülkede olsa yer yerinden oynardı.Akp’nin her yaptığı suç ve hırsızlıkları yanlarına kâr kalıyor.Bunların dur durakları yok.Ne olacak bu ülkenin hâli.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın