Seda Bakan: Son zamanlarda bu kötü insanların yaptığı olaylar, şehitlerimiz ve aileleri beni darma dağan etti


610
14 shares, 610 points


Seda Bakan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “sütüm kesildi! diyerek yaşanan mülteci sorunu ve şehitlerimize duyduğu üzüntüyü ifade etti.

Seda Bakan: “Küçükken anneanneme geceleri ruhlardan hep korktuğumu söylerdim. Anneannem de bana;” korkma, duanı et yat kızım. Ruhlardan değil insanlardan kork” derdi. Anlamazdım neden öyle dediğini… Büyüdüm. Anladım ki farklıydı herkes. İyiler kadar kötü insanlarda vardı hem de ne kötüler… Hayalimizin, zihnimizin kabul etmeyeceği kadar kötüler… Son zamanlarda bu kötü insanların yaptığı olaylar, şehitlerimiz ve aileleri beni darma dağan etti.. Bebeğime 7/24 süt veren bi anneyim. Bu olaylardan sonra sütüm kesildi. Mesele benim hayatım değil ve belki benim sütüm geri gelir ama gidenleri kimse geri getiremez! Dağılan aileleri kimse geri toplayamaz… Ve son olarak az önce izlediğim mülteci kardeşlerimizin videoları beni yine mahvetti. Bi anne olarak kendi bebeğim kadar bebekleri o botlarda sırıl sıklam, aç sususuz gördükçe elim ayağım terliyor, kendime gelemiyorum. Bir an önce bitsin bu kabus…”
Seda Bakan: Son zamanlarda bu kötü insanların yaptığı olaylar, şehitlerimiz ve aileleri beni darma dağan etti


Paylaş:

610
14 shares, 610 points

Yorum

  1. Kimseye zorla göndermedik onlar cocukları düşünüyorsa koşa koşa gittiler kimse kollarından sürüklemedi herkesin kendi tercihi bunları yasıyacaklarını bile bile cıktılar yola

  2. Bende ayni hislere sahibim benimde bebeğim var ve etrafındakiler sütünu düşün diyorlar. Her yerde dram var rabbim ne olur biran önce feraha çıkarsın vatanımızı ve bütün müslümanları ????

  3. Suriyeliler o kadar cok kızıyordum ki ,görmek dahi istemiyordum etrafımda ama şuan haberlere bakamıyorum ayni topraklarda o kadar kötü halde olan bebekler e dayanamıyorum. Kendi mi o annelerin yerine koyuyorum dayanamıyor insan .ben sıcak evde üşümesin diye yuzkez üstünü örterken onlar soğukta itilip kakiliyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın