Sağlık Bakanı #FahrettinKoca: Şu ana kadar kesin #KoronaVirüs’ü tanısı alan hast…


586
11 shares, 586 points


Sağlık Bakanı #FahrettinKoca: Şu ana kadar kesin #KoronaVirüs’ü tanısı alan hastamız olmadı.

 kaynak: http://instagram.com/p/B7-gW1fFy8O


Paylaş:

586
11 shares, 586 points

Yorum

  1. Lan varya yok aksarayda yok izmorde iki kişi oldu yok istanbula kırmızı alrm . Ulan ne geri zekalisiniz ya . Adamlar dünya nüfusunu azaltmak icin çalışmalar yapiyor ve cin hindistan uzerinden yapıyorlar. Hastalik diyorsunuz. Corono virisu bağışıklığı sağlam olmayan genelde hasta ve yaşlı insani oldurebilen bir virüs. Acın bakın cinde olenlerin 1 tanesi genc o da bakımsızlıktan ve tetikleyen baska bi hastalıktan. 1bucuk milyar nufusa sahip cin ya bazıları biraz olsun istedi yada cin kendisi istedi. Adamlar otobuse metronuse binemiyor lan nufus yuzinden . Ama tabi fox yine is başındaydı aksarayda kırmızı alarm olarak vermisti haberi . Yarasayla yılanla bocekle bi alakası yok . Zaten olecek olsalardi cenin yedikleri an olurlerdi . Cenin,anne karnindan kurtaj edilmiş bebek. Adamlar kanalizasyondan suncikartip ilkek yöntemlere arindirip geri ihtiyac olarak kulaniyor . Ila cehenneme zumera.

  2. Sağlık bakanlığı hastalıkları açıklamıyor,onlara göre hiç tehlikeli bir durum yok.Çocuklarda el ayak hastalığı diye bilinen çocuklarda görülen ve salgın hastalık,bunun üzerine hastahanelerin acillerinde kuyruk bekleyen domuz gribi vakaları mevcut.

  3. Kardeşim bunlara herhangi bir akrabaları bilgi vermedikçe hiç bif şey bilmiyorlar, sonuçta darbeyi enisteden öğrenen bir cumhurbaşkanı var, deniz trafik yoğunluğunu yeğenden öğrenen bakan var kanal İstanbul açıklaması için, bakalım bu Corona virüsünu bize hangi şanslı akraba söyleyecek.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın