Pınar Altuğ: İsterdim ki bir yas ilan edilsin


541
6 shares, 541 points

Pınar Altuğ, İdlib’deki hain saldırı sonrası şehit olan askerlerimiz için sosyal medya hesabından takipçilerine ve sevenlerine çağrıda bulundu.
Altuğ, “Çok şehidimiz var. İsterdim ki bir yas ilan edilsin. Hiç olmazsa bayraklar yarıya insin. Biliyorum ki asla yapılmayacak ama benim sizden bir ricam var. Gelin bir sivil insiyatif olarak; Hiç olmazsa sosyal medyada 24 saat; yeme, içme, gezme eğlence ve kutlama mesajları paylaşmayalım!… Bu bizim şehit ve gazilerimize göstereceğimiz bir saygı duruşu olsun…”

Pınar Altuğ: İsterdim ki bir yas ilan edilsin


Paylaş:

541
6 shares, 541 points

Yorum

  1. Çok haklı bence de 3 gün milli yas ilan edilip bayrakların yarıya indirilmesi gerekirken kimse bişey söylemiyor bi açıklama gelmiyor bari biz halk olarak bunu yapalım en azından o gencecik yitip giden hayaller hayatlar için

  2. Evet bu bir saygı gösterisi olabilir ama önemli olan elle tutulur biseyler yapmak. Mesela TSK ya bağış, şehit ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak,hep birlikte olup dua okumak gibi şeyler yapabiliriz.

  3. Ne yası daha intikam alacağız yas ilan edecek boynunu bukecek sehitlerimizin kanını yerde bırakacak kadar aciz ülke değiliz pınar intikam alacağız intikam sonra yas değil Zafer ilan edilecek inşallah

  4. takdir ettik kendisini. peki diğer ‘sanatçılar’ nerde? hepsi için değil ama büyük çoğunluğu. anlata anlata öve öve bitiremedikleriniz?siz hala onlara değer vermeye devam edin. instayla alakası yoktur paylaşmaz anlarim ama her bir b*u paylasip da şehitlerimize hiçbir destek mesajı da olsa vermeyen insanlara lanet olsun! bu bomboş insanlara değer vermeyin gerçek yüzlerini her defasında gösteriyorlar.

  5. Instagram’i o kadar onemsiyorsun demek? 24 saat bir seyler paylasip paylasmamak nedir ki? Yani olagan ustu bir hal sizler icin sanirim 1 gun bir sey paylasmamak. Yani yeyin icin gezin ama paylasmayim diyorsun. Vallahi ben utandim.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın