Öldürülen Pınar Kaynak’ın avukatı Selahattin Onay konuştu! #MügeAnlıİleTatlıSert…


587
11 shares, 587 points


Öldürülen Pınar Kaynak’ın avukatı Selahattin Onay konuştu! #MügeAnlıİleTatlıSert #MügeAnlı @atvturkiye

 kaynak: http://instagram.com/p/B72tq0DKfB5


Paylaş:

587
11 shares, 587 points

Yorum

  1. Tuğba denilen kadın ölen kadının arkadaşımıymış ???? hiç arkadaş gibi degil de sanki nefret ettigi bir insanı anlattı geçen gün siz arını nuri bırakın siz tuğba ve murat necat a yüklenin o iş onlarda patlıcak görürsünüz

  2. ya artik sal su Rahmi Bey i Muge, madem katlanamiyorsun konusmasina, uf puf ediyorsun baskasi konusurken,tek basina sun programini zaten ego binbesyuz! sac bas yolduruyor ya, bu ne saygisizlik artik yeter ama !

  3. Pinar cok zor bir hayat yasamis oda cocjkken boyle yasantisi olsun istermiudi gunahsiz bir cocuktu sonucta .ama hayat sartlari pislik insanlar hayatini mahvetti kimse sahip cikmadi o yolla isteyerek dusmedi . Vede kotu son Bu kadar hizli yasayip genc yasta vahsice olduruldu kimbilebilir umulurki Rabbim butun gunahlarini affetmistir . Hepimizin gunahi vardir ama su an o tertemizdir .Allah bilir.

  4. Kankiler olay şöyle tugba murat sevgili sonra pınar Murat sevgili oldu bunlar ponpi yapınca tugba kıskançlık krizine girdi 2 .3 kişi ayarladi kızı öldürttü bu dediklerim çıktığında hepiniz beni kahin sanacaksiniz ama kahin değilim herşey bariz belli su testisi su yolunda kırılır herkes hakettigini yaşar insan gibi duran hanim kizlara niye birşey olmuyor o kadar kızlar var instgrmda orasını burasını acanda var edebiyle duranda akıllı olana kimse dokunamaz nasıl Bir yoklukturki Neşat hurdacı gibi oteki ondan beter sabır ya daha çok şey yazacam yazmıyorum

  5. Müge anlinin dün yine arif hocayi azarlamasini hic hos bulmadim.. hem suclu hem güclü adam uyariyor tugba yazdiniz pinar olacakti diYe tesekkür edecegine koskoca profesörü azarliyo.. biraz daha kibar ve saygili olmayi deneyebilir bence????

  6. Ya çok tuhaf değil mi? Arın Nuri Pınar Tuğba, o gece buluşuyorlar. Nuri yi sadece Arın tanıyor, Pınar ve Tuğba o gece görüyor. Arın ı Pınar sadece 1 haftadır tanıyor, Tuğba onu da o gece görüyor. Bunların hepsinin o gece birarada ne işi var? Müge Anlı’nın dün programın sonunda bahsettiği Tuğba o gece ben rahatsızım dediği için eve bırakıldı daki rahatsızlığın ne olduğunu anlayan anladı. Demek istediğim şu ki, Tuğba benim fazla samimiyetim yok dediği Pınar la gece yarısı hiç tanımadığı 2 adamla neden buluşur? Pınar ın hayatını bilen biliyor da belli ki Tuğba ailesine karşı saman altından su götüren tiplerden. Muhtemelen o gece gezmelerine de arkadaşımda kalıcam diyerek gidiyordu.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın