Müge Anlı: 6 yaşındaki Zehra Topdağ’ı kim öldürdü?


553
7 shares, 553 points

Müge Anlı’ya konu olan son olayda 6 yaşındaki Zehra Topdağ boğularak öldürülmüş ve bir çuvalın içine konmuştu. Olayın üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen failler halen bulunamadı. Yayınlanan son bölümde küçük kız’ın eski yengesi canlı yayındaydı. “Mesajları sen atmadın mı?” Ailenin şüphelendiği eski yenge “Benim okuma-yazmam yok ki!”

Müge Anlı: 6 yaşındaki Zehra Topdağ'ı kim öldürdü?


Paylaş:

553
7 shares, 553 points

Yorum

  1. Allahim yardimcimiz olsun.zaten gidecen o minnak bebeye kiyana kadar jandarmaya aileyi sikayet edip kacaydinya.:(((6yas bebeyi katletmek ne:(((ahlaksizlik varsa mutlaka kotu seyler oluyo.

  2. Ama Hanımlar en azından yürekli o adamdan olduğunu çocuğun söylüyor adam onu bile söyleyemiyor Tamam yaptığı hata o doğru da ama en azından bu adamdan çocuğunun olduğunu söyleyebiliyor adam hiç cesaret edipte söyleyemiyor

  3. Bunlar ne biçim insan arkadaş,kimin eli kimin cebinde belli değil, doğuda böyle şeyler yok diyen arkadaşlar bi açııklama yapabilirmi
    Bu kadar çocuğu ne yapıcaksınız arkadaş ya,kocasına halasının kızını almış ben çok çocuk doğuramıyorum diye uffffff bu ne beynim yandı..

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın