Mucize Doktor’un yeni bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak olan Yasemin Özil…


580
10 shares, 580 points


Mucize Doktor'un yeni bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak olan Yasemin Özil...

Mucize Doktor’un yeni bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak olan Yasemin Özilhan’in değişimi sosyal medyada gündem oldu? #mucizedoktor #yaseminözilhan #tanerolmez #onurtunakaynak


Paylaş:

580
10 shares, 580 points

Yorum

  1. Eski diziyle niye karsilastiriyorlarki orda genc bi kizdi simdi ama olqun bi kadin kac yildirda dizilerde yok tabikide yillarin verdiyi deyisimlerle yüzü gozu farkli olucak. Estetiksiz artik unlumu var olsada 2 3 istisnadir

  2. Yok canım büyümüş kendisi bir kaç kg vermiş te yüz yapısı ondan değişmiş ???? tamam yüz senin vücûd senin ne istersen nasıl istersen yap tabiki ama arkasında dur kimse de saf değil ????

  3. Merhaba????Üveys zikrinden bahsetmek istiyorum sizlere☘
    Bu zikirle birlikte nefsimizi öğrendik. Nefsini bilen ,Rabbini bilir diyor peygamberimiz.  Nefsle nasıl mücadele etmemiz gerektiği öğretildi.
    Nefs,  sürekli kötülük yaptırmak isteyen içimize konulan bir varlık .Bizler bu kötü kaynağın başını ezersek bizden kötülük zerre zuhur edemeyecektir inşallah. Iyi huylar, güzellikler ortaya çıkacaktır. Bu iyi huyların hepsi de ruhtandir. Ruh Allah tan bir zerre. Kötülük ne gelirse nefsinizden , iyilik Allah tandir buyuruyor Rabbimiz. Nefsi etkisiz hale getirip ruh dan hareket etmeye başlayınca her yanımız iyilik ,güzellik,  mutluluk ,huzur ve daha fazlası olacaktır. Bunun icin de üveys zikrini çekmek gerekiyor kardeşlerim. Zikrin detayları için @veyselkarane sayfasını ziyaret edebilirsiniz .????

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın