Merhaba Arkadaşlar, Hoş geldiniz Film ve diziler hakkında istediğimiz her şe…


580
10 shares, 580 points

???? Merhaba Arkadaşlar, Hoş geldiniz ????

???? Film ve diziler hakkında istediğimiz her şeyi paylaşabileceğimiz, önereceğimiz ve öneri isteyeceğimiz bu eğlenceli sayfamızın tabii ki bazı küçük kuralları var. Br kaç dakikamızı ayırıp,okuyalım mı? ????

???? Bazen diğer arkadaşlar ile fikir ayrılığımız olabilir. Sakin bir şekilde bunun üzerine tartışabiliriz. Fakat HAKARET, KÜFÜR, ŞİDDET içerikli yorumlar kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Eminim ki bu tarz söylemler olmadan da kendimizi ifade edebiliriz.
???? Grupta bulunma sebebimiz bildiğiniz üzere sadece Filmler ve Dizilerdir. Bu nedenle paylaşmak istediğimiz postlarda ve yaptığımız yorumlarda DİN, SİYASET, SPOR ile ilgili görüşlerimizi kesinlikle ve kesinlikle bildirmiyoruz. Tabii ki hepimiz belirli fikirlere sahibiz ama bunu tartışacağımız yer burası değil.
???? Grupta REKLAM yapmamız, TİCARİ KAZANÇ sağlayacak faaliyetlerde bulunmamız kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Evet para kazanmak çok güzel, zaten hepimiz de bunun için çalışıyoruz gün boyunca. O yüzden lütfen gruba iş getirmeyelim. Kalan zamanlarda hepimize bol kazançlar.
???? Grupta PORNOGRAFİK film ve diziler, CİNSEL içerikli yorum ve postlar paylaşmamız kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. 7’den 70’e , kadın – erkek üyelerimizin olduğunu unutmadan, gerekli hassasiyeti göstererek paylaşımda bulunmamız gerekmektedir.
???? Grubumuzun “Film ve Dizi” önerileri olduğunu, arkadaş edinme platformu olmadığını hatırlatmak isterim.
???? Son olarak film ve dizi hakkında yorum yaparken SPOILER vermek kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Büyük bir keyif ve merakla izlediğiniz dizi/filmleri lütfen müsaade edin biz de aynı heyecanla izleyelim.

Bu basit ve grubumuzun kalitesi için mutlaka uyulması gereken birkaç kurala dikkat ettiğimiz takdirde beraberliğimiz huzurlu bir şekilde devam eder ????

Hepimize İyi Seyirler ????

Merhaba Arkadaşlar, Hoş geldiniz 
 Film ve diziler hakkında istediğimiz her şe...


kaynak


Paylaş:

580
10 shares, 580 points

Yorum

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın