‘MasterChef Türkiye 2019’ finalinde 68-64’lük skorla Cemre Uyanık’a mağlup olan …


580
10 shares, 580 points


'MasterChef Türkiye 2019' finalinde 68-64'lük skorla Cemre Uyanık'a mağlup olan ...

‘MasterChef Türkiye 2019’ finalinde 68-64’lük skorla Cemre Uyanık’a mağlup olan ve büyük ödül olan arabayı kaybeden Alican Sabunsoy, TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programına konuk oldu.

28 yaşındaki başarılı yarışmacı, “Kaybedince ‘tüh’ demedim, çünkü finale kalan iki kişi de şampiyonluğu hak etmiştir. Orada yapacağın en ufak bir lezzet kaybı zaten karşıdakini şampiyon yapar. Cemre çok başarılı bir aşçı, açıklanmadan önce içimden ‘Cemre kazanırsa asla üzülmeyeceğim’ dedim. O da hak etti” ifadelerini kullandı. “AİLEM BENİ ÇOK GÜZEL YETİŞTİRDİ”

Sunucular Cengiz Semercioğlu ve Seray Sever’in “Halk seni çok sevdi, sosyal medyadan çok destek aldın” yorumuna Alican, “İlk başta beni favori görmüyorlardı. Daha sonra sağ olsunlar destek verdiler. Ben hiç yapmacık davranmadım. Altı ay önce Adana’da normal, sıradan bir hayat yaşıyordum. Bizim kültürümüz zaten çok güzeldir, ailemize bağlıyız. Ailemi çok seviyorum, beni çok güzel yetiştirdiler” karşılığını verdi. “HAYAL KIRIKLIĞI OLDU”

Yarışmaya katılma sürecini anlatan Alican, “6 ay önce İstanbul’da iş bakıyorum, bu sırada MasterChef’ten çağırdılar. Geldim, katıldım, ilk bölümde elendim. Hayal kırıklığı oldu” dedi.

Sevilen yarışmacı, “Tekrar iş aramaya başladım. Üç hafta sonra tekrar çağırdılar. Gece 12’de aradılar, telefonda ‘Tamam kabul edildiniz’ dendi. ‘Tamam, ben finaldeyim’ dedim” itirafında bulundu. “İnanmak çok çok önemli, o zaman istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Güçlü bir insanım, yapamayacağım hiçbir şey yok, her zaman öyle oldum, bundan sonra da öyle olacak.” #mastercheftürkiyekaynak


Paylaş:

580
10 shares, 580 points

Yorum

  1. Ben burdan acun beye seslenmek istiyorum finalde kesinlikle 2.ciyede ödül verirmesi gerekiyordu alican son dakkasına kadar anlınınhakkıyla hak etti ????acun bey zaten reklam patlamasıyla fazlasıyla kazandı ???? ümit ediyorum ve acun beye hak yemiyeceği konusunda sonsuza kadar güvenip inanıyorum sadece bir seyirci olarak düşüncelerimi yazdım inşallah okursunuz acun bey????

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın