Hande Erçel, Azize’den sonra büyük karar aldı! Hande Erçel’in büyük umutlarla ‘e…


585
11 shares, 585 points


Hande Erçel, Azize’den sonra büyük karar aldı! ????Hande Erçel’in büyük umutlarla ‘evet’ dediği Azize dizisi final kararı almasından sonra Erçel de kariyerine dair yeni bir karar verdi. ????Güzel oyuncu bundan böyle gelen projeleri kabul etme noktasında daha temkinli davranacak. ????Bir süre yüzünü dinlendirecek olan oyuncu, çok iyi bir proje gelene kadar dizilerde yer almama kararı aldı.
#handeerçel #azize

 kaynak


Paylaş:

585
11 shares, 585 points

Yorum

  1. Ya güneşin kızlarında ıyiydi sonra kötüye gitti bnce bide kötü kız rollerini denese bi tık daha iyi yani yan rollerde olsa başrol yetersiz şuan ama güzelliğine laf yapan da ne bilim mk su gibi kız

  2. Sevgilisi ile çok fazla göz önünde olduğu içindir yani biz izlerken biliyoruzki o Hande erçel ve Murat Dalkılıç ile birlikte ciddiyet kalmıyor maalesef evlensin çocuk yapsın

  3. Reyting olayının ölçümü zaten çok saçma. Tamam tüm ülkelerde aynı ama mantığı yok. Mesela halkın %99’u sevmediği oyuncular başroldeyse o diziyi izlemez, belki %1’lik kısmı tamam ben bu oyuncudan nefret ediyorum ama belki bu dizi iyidir deyip izler. Herkesin sevdiği oyuncu farklıyken kime göre ve neye göre reyting ölçümü yapıyorlar? Türkiye genelinde 40 ilde, yaklaşık 4.400 hanede takılı bu cihazlarla tv izleyenlerin izlediği çok kalitesiz, insan hayatına hiç bir şey katmayan yapımlar listede birinci oluyor. Mesela o ses türkiye yarışması listede 1.sırada olduğu halde haberler 8.sırada. İnsan düşünüyor o haberleri izlemeyenler hiç mi ülke gündemiyle veya yaşanan olaylarla ilgilenmezler? (O yarışmaya kalitesiz demedim onu da belirtiym, sadece örnek onu verdim.)

  4. Kızın bir tek güzelliği var yoksa kızı takan olmaz bu saatten sonra dikkat çeken yeri güzelliği özelliği değil arkadaşlar ????‍♀️ bunu hepimiz biliyoruz dimi ????????

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın