Güzel şarkıcı Hadise, Cosmopolitan dergisinin Şubat sayısı için objektiflerin karşısına geçti


598
12 shares, 598 points


Güzel şarkıcı Hadise, Cosmopolitan dergisinin Şubat sayısı için objektiflerin ka…

Güzel şarkıcı Hadise, Cosmopolitan dergisinin Şubat sayısı için objektiflerin karşısına geçti. Güzellik sırlarından özel hayatına kadar birçok konudan bahseden Hadise, şunları söyledi: “En güçlü yanım susabilme erdemim. Hakkımda o kadar çok yalan yanlış şeyler karalanıyor ki… Bu haksızlıklar karşısında patlamaz mı insan? Ama ben patlamıyorum. Bu beni daha güçlü hissettiriyor. Annemden gelen bir özellik bu. O bana hep ‘Bırak konuşsunlar sen hep sus. Başın hep dik olsun kızım’ der.” Seksi şarkıcı, güzellik sırlarından da şöyle bahsetti: “Spor yapmayı çok seviyorum. Günde en az 8 ya da 10 km yürüyüş yapıyorum. Koşmayı da çok seviyorum. Dans ederek, yoga veya pilates yaparak zinde kalıyorum. Her gün hurma yiyorum. Hurmasız bir gün geçmez bende. Kuruyemişlerim, bademim, fındığım, fıstığım, cevizim, ve muz olmazsa olmazlarım.

MESLEKTAŞIMLA AŞK YAŞAMAM

Hadise, “Benimle aynı işi yapan birini hayatımda asla istemem. Başka dalda tanınmış biriyse sıcak bakabilirim. Böyle konuşurken hatırladım ‘Asla, asla deme’ diye de bir cümle var. Ama yine de kararlıyım” dedi.

KADIN GÜÇLÜ VE ÖZGÜRDÜR

34 yaşındaki şarkıcı, kadınlara mesaj verdi: “Her türlü haksızlığa karşı yumruğu masaya vurabilmeliyiz. Kadın güçlüdür. Kadın özgürdür. Kendimizi ezdirmemeli, içimizdeki gücün farkında olmalıyız…


Paylaş:

598
12 shares, 598 points

Yorum

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın