Gülşen, Hadise’nin yılbaşı gecesi giydiği kıyafet yüzünden sosyal medyada ‘Edep’…


591
11 shares, 591 points


Gülşen, Hadise’nin yılbaşı gecesi giydiği kıyafet yüzünden sosyal medyada ‘Edep’...

????Gülşen, Hadise’nin yılbaşı gecesi giydiği kıyafet yüzünden sosyal medyada ‘Edep’ polemiği yaşanmasına, “Kimse kimsenin ne giydiğine karışamaz. İnsanların tercihlerine ve giyimine karışmak doğru gelmiyor. ????Herkesin bir fikri ve aklı var” şeklinde konuştu #gulsen #hadisekaynak


Paylaş:

591
11 shares, 591 points

Yorum

  1. o fikrini ve aklını İngilteredeki yaşamına sakla… orda lüks içinde yaşamak için burdaki gençlere yanlış örnek modeli sergiliyorsunuz !! burda paraları kazanıp seçtiğin ülkeyi yönetiminde karar alan kraliyet ailesi bile örnek bir hiristiyanlığı sergiliyor ! siz burda gençleri bozmak için hertürlü kılıfa……giriyorsunuz !!!

  2. o fikrini ve aklını İngilteredeki yaşamına sakla… orda lüks içinde yaşamak için burdaki gençlere yanlış örnek modeli sergiliyorsunuz !! burda paraları kazanıp seçtiğin ülkeyi yönetiminde karar alan kraliyet ailesi bile örnek bir hiristiyanlığı sergiliyor ! siz burda gençleri bozmak için hertürlü kılıfa……giriyorsunuz !!!

  3. Ekran önündeki insanların kıyafetlerine dikkat etmesi gerekiyor. Günümüzde internet kullanımı 2-3 yasındaki cocuga kadar düştü, kötü örenek oluşturmaları toplum ahlakı açısından kötü bi durum. Sonucta ne sen beyonce sun nede burası amerika. özümüzden ayrıldıkça unutuyoruz ahlakı saygıyı sevgiyi.

  4. Kime kimseye karisamaz diye diye ülke ne halde kadının p*posu görünüyor ama gayet normal neden çünkü herkes özgür. Yanlışı doğruyu anlatmak ne zamandan beri özgürlüğe engel oldu

  5. Ayyy bu insanlarda cidden… sanki hadise ilk defa böyle giyiniyo kadin hep böyle zaten ne diye tepki verdilerse. Seçimler insanların kendisine aittir bırakın artık şu saçmalıkları.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın