fena olmayan bir durumun içinde. Puan olarak da beklenti düşük. Üç maç üst üste …


585
11 shares, 585 points


fena olmayan bir durumun içinde. Puan olarak da beklenti düşük. Üç maç üst üste kazanıldığında işler daha kolay gidecektir. Böyle bir fırsatı da var.” @trtspor yorumcusu Cem Dizdar, Sergen Yalçın hakkında değerlendirmelerde bulundu.
#sergenyalçın #cemdizdar #beşiktaş

 kaynak: http://instagram.com/p/B74GSRTAszF


Paylaş:

585
11 shares, 585 points

Yorum

  1. bizim millette sabır yok.. sistemi yerleştirmek hemen kolaymı ki abdullah hocayı görevden aldılar.. başakşehir bile 10 yıllık serüvenle böyle üst sıraya oynuyor.. her bölgede 2.3. adam var.. beşiktaşta yok

  2. Kardesim adam erken geldi diye ayak bacak yapiyorlar 60 ında 70 indemi gelecek algı yapmaya calisiyorsunuz Hagi gs geldiginde yeri gögü yırtan medya sergen bjk gelince Algı operasyonu yapıyor

  3. Kimi getirsin yönetim su takıma kim başarılı olacağım diye söz verir de gelir. Yabancı TD gelir kulübün olmayan parasını yer içer gider. Başarı yok. Boş konuşmak moda oldu, taraftar baskısı diyor yönetim yoruma göre uygun olanı bulana dek sezon biter. Cem Dizdar.

  4. Sergen başarılı olsun isterim ancak bize yenilsin???? beşiktaşta yaptığı yanlış transfer politikasıyla dibi görmeyi haketti. FB gibi hakemlere yüzde 70 sahip bir takım değil. Tüpçü torpiliyle gitti epey. Gs gibi içeri de cesaretli hakemleri de yok intihar timi hakem lazım ona oyun kazanmak için, bu gs da var. FB zaten Türkiye futbol liginin sahibi o şampiyon olması için gerekirse 17 takımı küme düşürme kararı alınabilir. Şike yapıp kamera kaydı ses kayıtları ile ispatlanan bir klüp aklandı sonuçta. Adamlar şikenin kitabını yazsa dünyada yok satar.

  5. Ben Galatasaraylıyım bizede hizmeti oldu ama Malatya’daki son dört maçına bakın rezalet ve sonra görevden ayrılıyor, bir ay içinde Abdullah Avcı gönderiliyor ve sergen geliyor burada kumpas var diyorum hiç etik deyil, yanılıyor olabilirim ama durum bunu gösteriyor. Kötü fikirle iyi murada erilmez, göreceğiz.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın