Esra Erol ve ailesinden yılbaşı paylaşımı #esraerol…


553
7 shares, 553 points


Esra Erol ve ailesinden yılbaşı paylaşımı #esraerol...

Esra Erol ve ailesinden yılbaşı paylaşımı #esraerolkaynak


Paylaş:

553
7 shares, 553 points

Yorum

  1. Ya ekranlarda herşeyi bilmiş gibi konuşan Esra Erol acaba hristiyan bayramını neden kutlar mantıken düşünüyolarmı acaba ne kadar saçma ağacı süsle dibinde otur dilek dile …Hani siz şarlantılara karşıydıniz bu inançla yapılan bu kutlamada şarlatanlığa girmiyomu sorarım size.Ağacı süsle noel baba gelsin senin dileklerini yerine getirsin????

  2. Yazıklar olsun kutlayanlara 30 yildır avrupadayım 2 dini bayramımız var da senede 2 gün izin vermezler bizlere hiçbir şeyimizi benimsemediler nerdeyse 50 yıldır.almanca öğretmenim bana sordu neden türker bizim bayramımızı kutluyor anlamıyorum.diyemedim ona onlar sizin köpekliyinizi yapmayı seviyor.

  3. İşte böyle yılbaşı paylaşimlarıylada görüyoruz kimlerin ne zihniyette olduğunu kimlerin müslüman olup olmadigini, vayybee yazıklar olsun bizim dinimizde kültürümüzde yılbaşı kutlamaz noel ağacı süslemez dilek tutulmaz,,, alırsın abdestini serersin seccadeni açarsın ellerini RABBİNE edersin duanı.

  4. Bir eyüpcamisinde bir yılbaşında bi dini kulanmayın yılbaşı dini bayramdiye biz kutlamiyoruz sadece yeni yıla girildiği için bir kutlama olarak görüyoruz dini inançlardan deyıl

  5. esra erol senin yaşadağın ülke;”Türkiye” çok eski nüfuskağıtlarında dini islam yazıyor peki noel müğslümanlar için mi? tabikide hayır noel hristıyanlar için peki sen bu duruma göre müslümanmısın yoksa hristıyan mı;? seçim senin eğer mekkenin fethinde noel kutlayacaksan pekde müslümanlığa sığmaz neyse herkes kendine yakışanı yapar #esraerol

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın