Eşi Kobe Bryant ve 13 yaşındaki biricik kızı Gianna’yı helikopter kazasında kayb…


583
10 shares, 583 points


Eşi Kobe Bryant ve 13 yaşındaki biricik kızı Gianna'yı helikopter kazasında kayb...

Eşi Kobe Bryant ve 13 yaşındaki biricik kızı Gianna’yı helikopter kazasında kaybeden acılı anne Vanessa Bryant, ilk kez konuştu.

NBA ve Los Angeles Lakers’ın efsane isimlerinden Kobe Bryant, California eyaletinin Calabasas kenti yakınlarında pazar günü geçirdiği helikopter kazasında kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybetmişti.

Kobe Bryant’ın acılı eşi Vanessa, kazanın ardından sessizliğini bozdu ve ilk açıklamasını yaptı. “Kızlarım ve ben, bu korkunç dönemde bize destek olan ve sevgisini gösteren milyonlara teşekkür etmek istiyoruz. Dualarınız için minnettarız. Kesinlikle dualarınıza ihtiyacımız var.” “Sevgi dolu eşim Kobe ve biricik tatlı kızım Gianna’nın ani ölümüyle yıkıldık. Ayrıca Pazar günü aynı kazada sevdiklerini kaydeden diğer ailelerin kayıpları için de mahvolduk.” “Acılarını içtenlikle paylaşıyoruz. Şu an acımızı tarif edecek bir kelime yok. Kobe ve Gianna’nın ne kadar çok sevildiğini gördükçe biraz da olsa avunuyorum. Onlara sahip olduğumuz için kendimizi kutsanmış hissediyoruz.” “Dilerim sonsuza dek bizimle olurlar. Onlarsız bir hayatı hayal etmek dahi imkansız. Ancak her sabah biricik kızım ve Kobe için uyanmalı ve hayatımıza devam etmeliyiz. Gigi, yolumuz aydınlatmak için üzerimizde parlıyor.” “Onlara karşı olan sevgimiz sonsuz ve ölçülemez. Onlara bir kez daha sarılmayı ve öpmeyi dilerdim. Sonsuza dek onlarla kalmayı isterdim. Acımızı paylaştığınız ve bize destek olduğunuz için tekrar teşekkür ederim.” @vanessabryant #kobebryantkaynak: http://instagram.com/p/B77_ryLnI2o


Paylaş:

583
10 shares, 583 points

Yorum

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın