Elazığ’da yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye yardım seferberli…


589
11 shares, 589 points


Elazığ’da yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye yardım seferberliği başlatılmıştı. Yardımların henüz ulaşamadığı yerlerde vatandaşların sokakta ateş yakarak ısınması dikkat çekti. Elazığ’da hava sıcaklığı geceleri eksi derecelere düşüyor.

 kaynak


Paylaş:

589
11 shares, 589 points

Yorum

  1. Boş duran bir yığın saray var misafirhaneler var bir bez çadırda kış geçermi toplanan paralar 60 milyonu aşmış hemen depremzedelere konteynırlar alınmalı Haluk Levent iglo kışlık çadırlar yaptırırken Kızılay hala bez çadırla kış günü bez çadır yardımı yapıyor bizden giden kaliteli yardım malzelerinin dağıtımı engelleniyor sadece Afad olarak yardımlar ulaştırılmalı diye insanlara yardımı reddediliyorlarmış ve Afad’ın yazılı duyuruları da var????

  2. Provokatör Sözcü ve PR ekibi..az sonra İ.oğlu ile selfie çıkar bir yerlerden..Nasıl başkanım iyi oynadık mı…bir tek sen akıllısın..eve 4.kata girip çıkıyor ne hikmetse bir tek sen montunu alıp sarıp sarmalamışsın..teyzelere de bir şeyler alsaymışsın bari..

  3. Devlet nerde ya bu durumlarda halkına kucak açmayacaksa ne ise yarar halkın el birliği ile topladığı yardımlarla ne kadar olur devlet toplanan vergiler zor günler icin ayrılan paralar nerdeee

  4. 3 gündür Türkiye tek yurek bagıs topluyor.yuzlerce tir yardim gitti.milyonlarca lira para toplandı.kızılay.afad.nerdesiniz.neden hala bu insanlar cadırsız dışarda

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın