Elazığ Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Cafer Yeşil: “Şimdi bizim özellikle ba…


582
10 shares, 582 points


Elazığ Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Cafer Yeşil: “Şimdi bizim özellikle battaniye ihtiyacımız var. Afet Müdürü Osman beyi aradım. Bize göndereceklerini söylediler ama ikinci gün oldu hâlâ gelmedi”

 kaynak


Paylaş:

582
10 shares, 582 points

Yorum

  1. Yorumlari bakiyorjm ,Her olayın siyasi boyutunun konuşulması insanları ayrıştırmadan başka ise yaramıyor. Biz milletiz birlik olup yararımıza olan şeyleri konuşmalıyız.hukumetler değişir. Onlar küplerini doldurur cefayı biz çekeriz. A parti B parti için tartisicagimjza ,yanlışa yanlış demeyi bilelim.

  2. Bu ülkenin sahibi Büyük Türk Milletinin örf adetlerini ve ahlakını dinini insanca yasayalım yapamayanlara yazıklar olsun hayatları boyunca her türlü harami hırsızlığı yolsuzluğu yalani iftirayı yap hesap verme hesap sorulması ı engelle soranları aşağıla tehdit et sonra da dönüp müslümanlık millilikten demokrasiden bahset lafla hamasetle tehditle degil insanımıza sevgi saygı ile insanca yasamak istiyoruz yeter düşün yakamızdan

  3. Devlet ne için var acaba ???? tabiki kimseyi ayırt etmeden yardım yapmak zorunda böyle durumlarda parti, siyaset ayrımı yapmak kimseye bir şey kazandırmaz kaldiki komşu ülkeler bile yardıma hazır oldukları mesajları verirken lütfen yorum yapan hala siyaset yalakaligi yapan yorumcular önce insan gibi düşünüp sonra yorum yapın bu vatan da vatandaşlarda bizim yarın ayni şey hepimizin başına gelecek bir gerçek bırakın siyaseti siyasetçiler yapsın bizler üzerimize düşen insani görevlerinizi yapalım

  4. Gidenler sormadımı neye ihtiyaçları var kim olursa olsun insana yardim etmek insanlık görevidir böyle birşeyi olurmu olursa yazıklar olsun deprem her han her yerde yaşanır kim olursa olsun böyle bir şeyi yapanlar insanlık adına utancı verici ????

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın