Ekrem İmamoğlu: Ortamın kahramanı kim olacaksa olsun, umurumda değil


566
9 shares, 566 points

Ekrem İmamoğlu: Ortamın kahramanı kim olacaksa olsun, umurumda değil. Milletin canını kurtaralım. Bu şehrin değerlerini kurtaralım. Tek isteğimiz bu. Bu kadar basit, bu kadar açık konuşuyorum.

 kaynak: http://instagram.com/p/B7-uhqZJAMT


Paylaş:

566
9 shares, 566 points

Yorum

  1. Şovman bir kadro ile yaşadık yıllarca deprem bölgesine siyasilerin gelmesi yardım beleyen madurların işini aksatır muhtaçdan çok onlar ilgi bekler yok olun iyi bir organizasyon için çalışın Başkanım boş verin söylenenleri yemek yemek uyumak kadar normal olan çocukların yakınıda olmak birinci göerevinix

  2. Adam diyor ki bu benim tek başıma üstesinden gelebileceğim bir şey değil gelin birlik olalım ortaklaşa şu deprem sorununu çözelim. Bu sorun Daha açık nasıl anlatılabilir ? Bu adam daha ne yapsın ?

  3. Ekrem kardeşim,sen takiptesin ve yeni nesil siyasetçilik bazı değerleri umursamamak değildir.ben dahil birçok secmen haziran belediye seçimlerinde rezervasyonlarımızı iptal ettik,yazlıklarımıza gitmedik,seni kesin sonuçla başkan seçtik.gerektiginde tatil yapmayacaksın.bizleride zor durumda bırakmayacaksın.zirveye çıkmak zor,inmek çok kolaydır.bir chp li olarak yaptığın olmaz.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın