Ece Erken ile yaşadığı aşkla adını duyuran Şafak Mahmutyazıcıoğlu konuştu


578
10 shares, 578 points

Ece Erken ile yaşadığı aşkla ismi duyulan evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ilk kez konuştu. Eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’na 12 Temmuz’da boşanma davası açtığını belirten avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Hürriyet gazetesine şunları söyledi: “2012 yılında ayrılık sürecine girdik. Aile içi geçimsizlikten dolayı bu noktaya geldik. 9 ay önce 12 Temmuz’da boşanma davasını açtım. Davamız şu an devam ediyor. Aylardır zaten evde bile kalmıyorum. Yayın yasağı olduğu için bazı belgeleri yayınlayamıyoruz. Boşanmanın Ece Hanım ile hiçbir alakası yok. Onun ünlü olmasından kaynaklanan bir durum. Ece Hanım’ın yaptığı işten dolayı sevmeyenleri onu yıkmaya çalışıyor.” Ece Erken sevgilisinin röportajını “Akbabalar okuyun “ notuyla paylaştı.

Sunucu Ece Erken ile yaşadığı aşkla adını duyuran evli ve iki çocuk babası Şafak…


Paylaş:

578
10 shares, 578 points

Yorum

  1. Ece hanım kim ki onu yıkmaya çalışıyorlar anlamadım, kendisi dik mi duruyordu ki yıkacaklar. İtalik duruyor benim bildiğim; sürünmüyor da, yürümüyor da ne olduğu belli değil. Terzi kendi söküğünü dikemiyor mu cidden; hukukçu varsa beni aydınlatsın, 8 yıl bir insan nasıl boşanamaz. Kağıt üzerinde de boşanılmadığı sürece evli kadın ya da erkekle beraber olmak rezilliktir. Geçin bu işleri, siz aynaya bakarken yüzünüze tüküresiniz gelmiyorsa bizlik bir olay yok.

  2. Gulbene laf atanlar hepsi carpildi, demekki kadina okdr iftira yalan algi yaptilar ki kendi baslarina geldi kinadiklari yalan attiklari. 1 kartpostal ile 1/2 resimle kadin aldatti dediler inkaar ettigi halde ama neoldu ilahi adalette zaman asimi yoktur. Ece daha kotu duruma dustu bircan daha beter duruma dustu. Sereni konusmuom bile silindi yaaa allah iste

  3. Bozacının şahidi şıracı sanki adam da evet eşimi aldattım diye boşanıyoruz mu diyecekti ..Ece milleti yerin dibine soktun eleştirdin büyük laflar ettin sonra gidip aynısını yaptın..

  4. KİM KABUL EDER Kİ? KALKIP DA ACIK ACIK “EVET ECE YUZUNDEN KARIM DAN AYRILIYORUM” DIYECEK HALI YOK YA, BENAN HANIM OZAMAN HEM KOCANININ DONUNA KADAR ALIR HEMDE ECE ERKENEI TAZMINATA MAHKUM EDER… ZATEN HANGİ ALDATAN ADAM KABUL ETMIŞ, ŞU HABERİ BİLE YAPMAK ÇOK ACEMICE VE KOMIK

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın