Dünyada tehlike çanları çalıyor. Çin’de ortaya çıkan virüs her gün yeni bir ülke…


587
11 shares, 587 points


Dünyada tehlike çanları çalıyor. Çin’de ortaya çıkan virüs her gün yeni bir ülkede daha görülüyor. Bazı ülkeler çareyi Çinlilere kapısını kapatmakta buldu. Peki şimdiye kadar 106 kişinin ölümüne neden olan bu virüs ne kadar yayıldı? Tehlikenin boyutu ne?

 kaynak: http://instagram.com/p/B721ivyH2-H


Paylaş:

587
11 shares, 587 points

Yorum

  1. Yazık ya siz Niye gittiniz oraya Allah’ım sizi korusun Çin Belki onu hak ediyordur Gerçi Allah şifa göndersin ama Keşke siz gitmeseydin iz Rabbim sizi korusun????????

  2. Pardon ama neden o muhabir oraya gönderiyorsunuz o hastalığın vürisün olduğunu bile bile yazık değilmi belli bir şey tamam Orda hastalık var bunun adı bile bile lades demek ya o adam hasta olsa kimin suçu hayret bir şey yani

  3. Yalnız muhabir arkadaş sen birdaha TÜRKİYE ye girme gözünü seveyim onların mikrobuna maskede çare olmaz. Sen yürekmi yedin oralara gidip röportaj yapacak kadar.

  4. Elinizden herşey geliyordu çin ülkesi müslüman insanlara yapmadıklarını bırakmadılar hâlâ yapıyorlar Allah in supasi yok demeyin böyle virüse yakalanisinz zaten dünyanın sonu gibi zaman depremle sallanıyor Türkiye Çin müslüman kardeşlerimize zulüm yapıyor Suriye zanten bitti başka ne olsun

  5. Allah’ın adaleti ne erken gelir ne geç kalır.Doğu Türkistan’a yaptıkları Allah yanlarına bırakmaz. Avustralya Develeri çok su içiyorlar diye katlediyorlardı ne oldu yangınlar tuz fırtınası ardından dolu fırtınası

  6. Biri beni aydınlatsın benim yurt dışı siparişim oldu daha dün fark ettim çin’den geliyor biraz araştırdım virüs dışarda veya her hangi bir nesnenin içinde en fazla bir kaç saat yaşıyormuş solunum yada ağız yoluyla bulaşmadığı sürece tabi nemi sevdiği için insan vücudunda yayılma yapıyormuş havada ise çok sanslıyda 3 4 saat yaşabilir yani bulaşma riski neredeyse yok deniyor sizce ??? Aklımda soru işareti kaldı??

  7. Arkadaslar herkes yok çin şunu yapiyor yok şunu yiyor da basina boyle bir sey geldi.. insanlar neden kendine hic bakmaz ! Bizim başımıza da gelebilirdi ki bizim ulkemizde de depremler oluyor falan acaba biz ne yaptikta bunlar oluyor.biseyleri biseylere baglayacaksak önce dönüp kendimize bakalim lütfen. Ve herkese saygımız olsun.. Allah onlarinda bizimde yardimcimiz olsun..

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın