Demet Akalın Sağlık Bakanı Koca’yı Etiketleyerek İsyan Etti


558
9 shares, 558 points

Demet Akalın twitter hesabından sağlık bakanı Koca’yı etiketleyerek sokağa çıkma yasaklarının uzatılmaması ile ilgili isyan etti.

Demek Akalın Sağlık Bakanı Koca’yı Etiketleyerek İsyan Etti


Paylaş:

558
9 shares, 558 points

Yorum

  1. Zaten dün saglik bakani dedi ya bu hafta sonu yasak var ama biz bu tedbirin daha da devam etmesinden yanayiz diye asil kucaklaşma bayramda olacak bayram alisverisi bayramlaşma kalabalik ortamlar ..

  2. Ekmeginin derdinde olan gariban ne yapsın mecbur çalışıyor ve gidiyor eşim..sen evinde otur sana gelir mi bu virus gelebilir olur mu olur 😁hayat sürprizlerle dolu..işi olmayan çıkmasın ama ne yazık ki seviyor millet gezmeyi işi de yok ulaşım araçlarını dolduruyorlar..

  3. Noldu Demet abla, gerçekleri görmeye başladın mı. Ama o adamcağızın suçu yok. Hepsi erdoğanın maşası, hepsi onun egosunun kurbanı.. Hayatlarımız, geleceklerimiz hep bi adamın iki dudağı arasında. Mutlu musunuz şimdi ?

  4. Bu millet gercekten ne kadar merkli ya disari cikmaya adam olmeyin hastalik kapmayin diye bizi dusundugu icin yasak koyuyor keyfinden koymuyor yasak koymasalar kimse dinlemez zaten kalabaliga girerler pikniklere giderler ondan ona ondan ona bulaatirrlar virusu herkes kendini dusunuo etrafindalileri de dusun biraz toplum olarak cok cahiliz✋

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın