Ceren Özdemir’in katilinin ifadesi ortaya çıktı. Üzerimdeki montu bir mağazadan…


584
11 shares, 584 points


Ceren Özdemir’in katilinin ifadesi ortaya çıktı.
 Üzerimdeki montu bir mağazadan...

Ceren Özdemir’in katilinin ifadesi ortaya çıktı.????????????
▪️ Üzerimdeki montu bir mağazadan çaldım. Bıçağı bir av malzemecisinden çaldım. Param olsa silah alacaktım ama param yoktu. Katliam yapmak istiyordum. Bir bıçak darbesinde öldürebileceğim kişiler aradım gözlerimle. Ceren’e daha fazla darbe vuracaktım ama etrafta birileri vardır, diye korktum. ‘Hapisteyken mutlaka birilerini öldürmeliyim’ diye kafamda tasarladım. Cinayetten sonra inşaatta sabahladım. Sabah kendime yeni avlar aradım ama fırsat bulamadım.”????????????????
.#cerenözdemirkaynak: http://instagram.com/p/B5ryaInlIsk


Paylaş:

584
11 shares, 584 points

Yorum

  1. Allah ıslah etsin ruh hastası adam eskiden olsa bunun kafasını elini kolunu keserlerdi demokrasi ile yönetilen bir ülkedeyiz özgürlük kavramı adına ne yazıkki biri bir başkasının özgürlüğünü elinden alıyorsa bırakın demokrasiyide böyleleri için şeriat gelsin kessinler bunun gibi adamları

  2. Bence deli njmarasi yapıyo cezası azalsın diye direk idam bile bence iyilik olur aç susuz geçersin zindanda orda planlasin katliam yapmayı donarak açlıktan gebersin bencede bu meleğimiz le haber için bile olsa yan yana durmamalı resimleri anne babasına rabbimden sabır diliyorum İnşallah içeride onu öldürmeden süründürseler ne iyi olur zıkkım zehir yesin

  3. Şu şerefsizin fotoğrafını bu masum kadınla aynı kareye koymayın. Azıcık duyarlı olun. Aynısı başınıza gelse görmek ister misiniz? 2 3 like alacağım diye yaptığınız şeye bakın!

  4. Böyle pislikleri idam da yetmez ya aklım almıyor böyle insanları artık dışarda dolaşmaya korkuyorum korkuyoruz akşam okuldan eve geline kadar 10 kere arkama bakıyorum artık hükümetin bunlara kalıcı bir çözüm bulmasının zamanı gelmedim ne kadar daha hayatın baharındaki genç insanlar ölücek ne kadar daha anneler ölücek !!!!!!!

  5. tamam, bunu kesinlikle kabul etmiyorum ve çok üzgünüm ama yapar, bu ülkede büyük suçlara bu cezaları uygularsan yapar yani. Trafikteki küçük kusurlara basıyorsun cezayı, bunlar yatıp cıkıyor..

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın