Burcu Esmersoy’un Beğenisi Şaşırttı! Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yakın arkada…


587
11 shares, 587 points


Burcu Esmersoy'un Beğenisi Şaşırttı!  Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yakın arkada...

Burcu Esmersoy’un Beğenisi Şaşırttı!

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yakın arkadaşı Burcu Esmersoy’dan eylülde boşanan iş insanı Berk Suyabatmaz ile 2 ay önce sevgili olmuştu.

İki hafta önce eski eşi ile görüşmeye devam edip mesajlaştıklarını söyleyen Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün Berk Suyabatmaz ile Berrak Tüzünataç’ın Instagram hesaplarında paylaştığı aşk dolu kareyi beğendi.

Takipçilerinden bazıları, Burcu’yu fazla modern bulup çok kızdı. Kimileri de bu durumu “Umursamıyor” diye yorumladı. #burcuesmersoy #berksuyabatmaz #berraktüzünataçkaynak: http://instagram.com/p/B71tJoRHsOK


Paylaş:

587
11 shares, 587 points

Yorum

  1. Berrak ve Berke acıdığı icin beğeni yapmıştır. Burcu yu taşıyamadı adam ????????evli adamla birlikte olan kadın zaten kisiliksizdir..bugün onunlaysa yarında bulur kendi gibisini.

  2. Berrak zaten kaşarın tekidir.takılmadığı ünlü kalmamıştır kendini bu şekilde bir pazarlama taktiği geliştirmiş sanırsam.ne kadar çok ünlü var yatarsam o kadar çok iş alır para kazanırım.150 kg şahanla bile balkon muhabneti vardı hatırlarsanız????

  3. Modernlikle alakasi yok. Burcu iyi bir kiz olabilir ama bu hareketiyle asiri samimiyetsiz. Kime neyi ispat ediyorki? Hepimiz insaniz hepimizin duygulari var bosanali iki sene olmamis, fotoyu begenerek samimiyetsiz oldugunu ortaya koydu,gerek yoktu.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın