“Bu, doğanın bir gerçeği. ‘Duacı olmaktan yana üzülüyoruz’ demekten, açıkçası mi…


590
11 shares, 590 points


“Bu, doğanın bir gerçeği. ‘Duacı olmaktan yana üzülüyoruz’ demekten, açıkçası milletçe bence usandık. Başka gerçeklerle yüzleşmeliyiz. Hızlıca yol almalıyız. Hızlıca tedbirler almalıyız. Deprem bölgesinde bulunan şehirlerimizin başka hiçbir önceliği yok.”

 kaynak


Paylaş:

590
11 shares, 590 points

Yorum

  1. Kader diye diye ülkeyi bitirdiler , kaderden kaçın demiyoruz ama en azından öngörüp önlem alın , erdoğan oturduğu yerden yeni vergi peşinde koşarken İMAMOĞLU depremin merkezinde halkın yanında …

  2. Sayin Imamoglu, bu sadece doganin gercegi degil, insaat yaparken malzemeden calan mutahitinde aci gercegi, diger binalar ayakta, cok sukur o binalari yapan mutahit kimse bir ciksin hesap versin, o mutaahite insaat izni veren belediye, o belediyede bu islerden sorumlu kisiler nerde

  3. Evet, Deprem bölgesinde bulunan şehirlerimizin başka hiçbir önceliği yok….!!! Önce Yaklaşan depremde tüm vatandaşları kurtaracak çözümler bulmalıdır yetkililer..!! Buradan başka Türkiye yok…!!!! Hepimizin başı sağ olsun..

  4. Sayın Ekrem imamoğlu elazığlı depremden zarar görenlere konteynır evler kurulmalı, Çadır ne dir cadirmi kaldı çadır çok eski zamanlardan kalma konteynır evler Lütfen. Başkanım insanların yaralarını sarmalı dertlerine derman olmak lâzım. Lütfen Başkanım..

  5. Japonların çoğunluğu ateist ama yaptıkları binalar çok büyük depremler de bile ayakta kalıyor.

    Dinsizler ahlaksızdır diyenlerin yaptıkları binalara bakın ufak şiddetli bir deprem de hemen yıkılıyor #deprem

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın