Bir yaralıyı ziyaret ettim, “Çocuklarınız neredeydi?” dedim


561
8 shares, 561 points

“Bir yaralıyı ziyaret ettim, “Çocuklarınız neredeydi?” dedim. “Onları kayınpederimin evine gönderdik, bizim ev soğuktu. O ev sıcak diye, çocuklar üşümesin diye oraya gönderdik” diye yanıt verdiler. Bu durum da sosyal depremdir”

 kaynak: http://instagram.com/p/B8JNJzxpwFG


Paylaş:

561
8 shares, 561 points

Yorum

  1. Kizil Ay Paralari toplasin gitsin Enasara yatrisin böyle zihniyet bu ülke daha görmedi heryerden cökmüs bu ülke hic bir güvenilir bir kurum kalmamis hespi Akp yandaslara peskes cekilmis

  2. Esas deprem siz millet vekilleri bi doymadınız be şu ülkeyi adam gibi yönetecek kalkındıracak kimse yok ne acı iktidar desen hala doymadı paraya aç sen desen hazır maaş geliyor koltuğa yapıştın daha ne olsun dedimya esas deprem sizlersiniz ne yaşatıyor ne öldürüyprsunuz sadece yıkıcısınız.

  3. Her şey Elazığ kültür parktaki Suriyeliere gitti yazık halbuki Elazığ kocaman bir il yaralar sarılmadı organize edilemedi çevre illerden gelen Suriyeli sığınmacılar aldı biz kendimizin insanı mülteci konumda Elazığ milliyeciydi ki sananman ki oradan oy alsın akp gittikçe kan kaybediyor yazık yazık birileri bu Suriye kiler lütfen milletin başından alsın biz kendi yaralarımızı kendimiz sararız????

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın