Berna Laçin, “Hop güncelleme 6.5… Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi …


582
10 shares, 582 points


Berna Laçin, “Hop güncelleme 6.5… Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi …

Berna Laçin, “Hop güncelleme 6.5… Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor” dedi.
Tepki çeken bu tweet sonrası cumhuriyet savcılığı tarafından Berna Laçin hakkında soruşturma başlatıldı. #bernalaçin


Paylaş:

582
10 shares, 582 points

Yorum

  1. Ağzım var diye konuşuyor dengesiz Devletimiz sağolsun iyikide Devletimiz böyle dengesizlere haddiyle cevabını veriyor ya içimizin yağları eriyor????

  2. BU KADIN ?INSANLIGINI ELESTIRSİN..YA ÇOCUKLAR ÖLDÜ.İNSANLAR..YARIN ONUNDA BASINA BIRSEY GELDIMI.TRAFIK KAZASI.HASTALIK.DEPREM..HASTALIK..EMPATİ YETENEGİ .SIFIR..ZATEN SEVIMLI DEĞIL.. DAHADA SEVİMSIZ..YASLANDIKCA SACMALIYOR..

  3. Sadece merak ettiğimden soruyorum her sayfa elazığ için yardım topluyo ne biliyim birileri 1 milyon bağışlamış sanatçılar 100000 tl bağışlamış bizler aynı şekilde gücümüz yettiğince mama bez vs alıyoruz peki bu yardımlar nereye gidiyo ? 1 milyon tl sadece başlı başına elazığı kurtarmaz mı ? Geri kalan nerede kızılaya 10 tl 10 tl yaptığımız bağışlar ne oluyo kaç milyonluk milyarlık ülkede düşünsenize her kişinin 10 tl bağışladığını ki fazlasını bağışlıyoruz nerede bu aklımızın alamayacağı miktar ??

  4. Kadın yalan söylemiyor ki ? Neden hemen bu kadar tepki gösterildi ben anlamadım acaba siz mi boş yorum yaparsınız ? Bakın – inceleyin ona göre yorum yapın taraf tutmak değil niyetim ama kadını disladiniz gerçekleri dile getirince ne oluyoruz yani neden bu tepki neden !

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın