Bekar kadınlar için sevgililer günü geliyor


540
7 shares, 540 points


Bekar kadınlar için sevgililer günü geliyor

Bekar kadınlar sevgililer günü geliyor ne düşünüyorsunuz…
Tavsiyeleriniz nelerdir her yerde bangır bangır #sevgilergünü #valentino diye reklamlar dönüyor, ne olacak böyle dersiniz…Paylaş:

540
7 shares, 540 points

Yorum

  1. Sevgililer gününü de yaşadım bir zamanlar???? zorunluluk dışında başka birşey hissettirmiyor bana olsa da olmasa da her zamanki gün ve inanın tek geçirmek kadar rahatlık yok benim için???? (boğa) ????

  2. Dünya umrumda değil eşi sevgilisi olan kutlasın bizi neden madur olarak gösteriyorsunuz ki .. yengeç.. insan yalnızda olur mağdur gibi muhtaç gibi göstermek neden .. imkanı olan yalnız burçlar çıksın eğlensin imkanı olmayanlarda başkalarının fotolarına bakıp üzülmesinler boş verin salın şu yalan dünyanın boş işlerini hayat herseye rağmen güzel

  3. Zamanında en güzelini yaşadık bitti bundan sonra asla inancım yok duygularım alınmış gibi hayatındaki insan bu özel günleri hissettirmeli tek başına olmuyor o kadar romantik bir boğadan eser yok şimdi herşeyi tükettiler hayal kırıklıkları ile çok şükür inanmıyorum olmayacak biliyorum

  4. Hiç kasmayın bence ben Koç burcuyum eşim balık Burcu aşktan sevgiden hiç anlamıyor yani sevgililer günü bizim içinde normal bir gündem ibaret canımcığım????????♥️????

  5. Bi sevdigim vardı. Ve ne yalan solim şubat dogumlu biri olarak iki tane kutlama felan düşünüyordu kutlamadan vazgectim ortada sevdigim kalmadı. Ayırdılar bizi.o yuzden hic bir kutlama beni mutlu etmiyor sevdigim olmadiktan sonra.herşey boşşş.

  6. Amin aşkta istiyorum sevgide saygı istiyorum bu dolunay ???? benim burcumda gerçekleşti bu dünyada ve ödür dünyada razı olacağım eş istiyorum onun benden benim ondan razı olcak bir hayat yaşam istiyorum hayırlısıyla o kişi bir an önce karşıma çıksın istiyorum sevgililer gününden beklentim bu inşallah ????????❤️????

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın