Başbuğ: “26 Haziran 2009’daki yasa değişikliği FETÖ’nün emriyle oldu. #ilkerbaşb…


590
11 shares, 590 points


Başbuğ: “26 Haziran 2009’daki yasa değişikliği FETÖ’nün emriyle oldu. #ilkerbaşbuğ #FOXHaber

 kaynak: http://instagram.com/p/B76aNWdlXle


Paylaş:

590
11 shares, 590 points

Yorum

  1. İlker Başbuğ paşanın söylediklerini CHP genel balkanı yöneticileri bilmiyormu niçin bunları ana muhalefet yöneticileri dile getirmiyor.2009-2010 da Askeri mahkemeleri,Askeri yargıtayı devre dışı bırakan yasaları kim çıkatdı.Başta istanbul olmak üzere 70 vilayete fetocu Vali ve Emniyet mudürü atama kararnamelerini hangi müşteşar hazırladı hangi bakan imzaladı bunları ortaya dökmek lazım.

  2. omer celik feto ile basilan sizdiniz neden mecliste feto arastirma onergelerini engelliyorsunuz Tsk kumpas kuran siz hala Ilker Basbugu gercekleri soylemesi neden rahatsiz ediyor! Ha bu arada Tsk Genelkurmaybaskani Ilker Basbug sizin emrinizde degildi bedeli sacma sapan sucla hapsettiniz diger taraftan hulusi akar emrinizdeydiki basarisiz bir ordu yonetiminden tutta arkadaslarinin hakkini helal etmedigi kendisini savunmayani savunma bakani yaptiniz!

  3. Vala guzel iş ha.f tipi örgutun kadrolarini devletin her kurumuna ata sonra onlar darbe yapsin,öncesinde vatansever subaylari içeri at sonra utanmadan sanki bilinmiyormuş gibi nerde bu siyasi ayak diye konuş.komik

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın