Barış Kocaoğlu: Demet ya ağlıyor, ya donuk donuk bakıyor ya da poz veriyor. Bu da seyirciyi bir müddet sonra sıkmaya başlıyor


628
15 shares, 628 points


KATILIYOR MUSUNUZ ? Akşam yazarı Barış Kocaoğlu’ndan, Doğduğun Ev Kaderindir diz…

KATILIYOR MUSUNUZ ? Akşam yazarı Barış Kocaoğlu’ndan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle ekranda boy gösteren Demet Özdemir yorumu:
“Senaristler Demet Özdemir’e replik yazmamakta ısrarcılar… İlk bölümden itibaren takip ediyorum görüntü var, ses yok… Demet ya ağlıyor, ya donuk donuk bakıyor ya da poz veriyor. Bu da seyirciyi bir müddet sonra sıkmaya başlıyor. Kız neredeyse pandomim oynar gibi dizide.”Paylaş:

628
15 shares, 628 points

Yorum

  1. Ben bu yoruma asla katılmıyorum eleştirmek için eleştiri yapılmış.Demet Özdemir kaliteli ve çok iyi oyuncu.ayrıca gayet güzel tepkiler veren bir karakter “Zeynep “karakteri de .

  2. İzlemediğiniz ne kadar belli, o yüzden günün en çok izlenen ikinci dizisi değil mi seyirci genel olarak memnun , bölümleri bir daha izleyin derim… bağırış çağırış , silahlı, mafyalı , aişretli dizi sevenler evet sevemez bu diziyi.. ama bu dizi o kadar naif , o kadar ince detaylı ki bazılarının kapasitesi yetmez üzgünüm izlerken seyirciyi hiç yormayan , mükemmel bir dizi … #DoğduğunEvKaderindir #İbrahimÇelikkol #DemetÖzdemir #ZeyMeh

  3. Demet özdemir olarak değil dizideki Zeynep olarak düşünürsek bence çok güzel yazılmış. Bu kadar şey yaşayan bir insanın bıcır bıcır konuşması beklenemez zaten. Zeynep mutluluğu buldukça daha konuşkan olacaktır diye düşünüyorum.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın