496
2 shares, 496 points


 kaynak: http://instagram.com/p/B73YatwpPtu


Paylaş:

496
2 shares, 496 points

Yorum

  1. Ben anlamıyorum ya doyurmadılar şu Suriyelileri kendi insanlarına değil onlara yardım ediyorlar.Bizim yapmış olduğumuz bu kadar insanın yapmış olduğu yardımlar nereye gidecek acaba merak ediyorum

  2. Yeter kardesm Sıktırolup gıtsınler bu ülkeden benım Vatandasımın Hakkkı Yemeınler Herkes Basının çaresıne Baksın Türkıye Hayır kurumu deqıl önce kendı ınsanına bakması lazım Bizim millet onlardan muhtac hale geldi

  3. Cok iyi oluyor cok iyi size müstehaktir birakin acitasyonu bu ülkeniz icine siz sıctiniz akp ye oy verip basimiza siz musallat ettiniz.suriyeliler burada farr gibi cogaliyor cocuklarina mustafa,ahmet,muhammet isimleri koyuyor 10 sene sonra o cocuk suriyeli diyemezsin dogar dogmax turkce ogreniyor.yakinda hepsi ben türküm dicek.sizde kiciniza kina yakin amk.

  4. Nasıl bir dizayn var anlamıyorum oradaki mağdur insanları bilmez’mi devlet?Vermeyin abiii kimin ne ihyiyaci varsa ona verin..Bu kadar zor’mu Yani istanbul’da deprem olsa çok Afadersiniz ne b.k yencek nasıl organize olunacak daha Elazığ depremi’ni Organize edemiyoruz istanbulu hic düşunemiyorum Allah yardimcımız olsun.

  5. Yani pes diyorum.Ama onlarda suç yok ki.Suç onlara bu tavizi verenlerde.Al işte.Yine madur olan ülkemizin vatandaşları.Yeter ama.İstedikleri gibi üniversiteye giderler, vatandaş olurlar, birde gelen yardımları alıyorlar yazık ya.Yakında evlerimizden kovup onları sokarsınız!

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın